İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Angelina Jolie karantinayı çocuklarıyla geçiriyor

1

Jolie’nin eski eşi Brad Pitt de Los Feliz’de onlara yakın başka bir evde karantina sürecini geçiriyor.

2

Böylece çocuklar, biraz annelerinin biraz da babalarının yanında vakit geçirme imkanı buluyorlar.Los Angeles’ta sık sık alışveriş merkezlerinde görüntülenen Jolie ile çocukları da evden çıkamaz hale geldiler.

3

Altı çocuk sadece anne ve babalarının evlerinde vakit geçirebiliyor. Her ne kadar dünyadaki milyonlarca yaşıtları gibi çocukların hayatları kısıtlansa da virüs onlarla ilgili bir tek ayrıntıyı değiştiremedi.

4

Okumak için yurt dışına giden Maddox hariç, diğer beş çocuğun eğitimleriyle ilgili bu ayrıntı. Beş çocuk bir süre boyunca alıştıkları eğitim düzeninden uzak kalacak. Ama bu, diğer yaşıtları gibi okula gidememek değil.

5

Çünkü beş kardeş zaten okula gitmiyor, evde eğitim alıyorlardı. Yani corona virüs onların eğitim hayatlarını yaşıtlarından farklı bir şekilde etkiledi.

6

Geçmiş yıllarda, Brad Pitt ile Angelina Jolie birlikte oldukları sırada film çekimi için Los Angeles dışına ya da yurt dışına gittiklerinde altı çocuklarını da yanlarında götürüyorlardı. Jolie de bu düzende onları bazen gittikleri ülkelerdeki okullara gönderiyordu. Ama genellikle de evde eğitim sağlıyordu.

7

Büyük oğlu Maddox’ı bir süre New York’taki bir Fransız okuluna gönderen Jolie, bu konuda verdiği bir röportajda şunları söylemişti:” Farklı bir çağda yaşıyoruz ve eğitim sistemi bizim yaşam biçimimize, çocuklarıma pek de hitap etmiyor. Ben de her zaman onlara “ödevlerinizi çabuk bitirin çünkü dışarı çıkıp yeni şeyler keşfedeceğiz” diyorum.”Jolie, çocuklarının sınıfta oturmak yerine müzelere gitmesini, gitar çalmayı öğrenmesini ya da hoşlandıkları bir kitabı okumasını daha eğitici bulduğunu söylüyor.

8

Brad Pitt de daha önce “Biz göçebe bir aileyiz, uluslararası çalışma planlarımız var” diyerek çocuklarının neden düzenli olarak belli bir okula gitmediklerini açıklamıştı.Brangelina çiftinin büyük çocukları Maddox, Zahara ve Pax Thien bir dönem çiftin film çekimi için bulunduğu Prag’da bir okula devam etmişti.

9

Buna karşın, çiftin boşanmasından sonra anneleriyle kalan altı çocuk ana dilleri İngilizce dışında farklı diller öğreniyor. Jolie BBC Radio 4’te katıldığı Woman’s Hour Takeover isimli programda verdiği röportajda çocuklarının hiçbirinin oyunculuğa ilgi duymadığını ancak dil öğrenmek konusunda oldukça başarılı olduklarını belirtti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet supertotobet giriş